Wesela

Austeria to restauracja rodzinna z niepowtarzalnym klimatem, priorytetem są tu świeże produkty, regionalni dostawcy i zdrowe dania z najwyższej jakości składników. Przyjaźń , Zdrowa kuchnia, Artystyczne miejsce, Sztuka,  Relaks – to wyznaczniki tego miejsca.

Zapraszamy Państwa do restauracji, gdzie szara codzienność nabiera zielonych barw a zwykła ludzka życzliwość nowego wymiaru. Jeśli jesteś zainteresowany, w naszym obiekcie możesz zorganizować swoje prywatne imprezy.

 

W cenie wesela zapewniamy:

-klimatyzowaną salę dla 140 osób z oddzielnym tarasem,
– 100 % zadowolenia wśród zaproszonych gości,
– profesjonalną obsługę,
– ulepszone menu bez ograniczeń gramaturowych , z lampką wina musującego na powitanie,
– napoje gorące i zimne bezalkoholowe, bez limitu na spożycie,
– dekorację sali oraz stołów w wybranym kolorze,
– niebywały nastrój stworzony świecami i iluminacjami świetlnymi.

Komunie, Chrzcziny

Profesjonalna organizacja imprez okolicznościowych jest wielką sztuką. Organizujemy spotkania z wybornym menu i nienagannym serwisem. Służymy wsparciem zarówno przy kameralnych spotkaniach w rodzinnym gronie, jak i przy większych imprezach okolicznościowych.

Bez względu na skalę wydarzenia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i przekroczyć najśmielsze oczekiwania. 

Urodziny, Imieniny

Mamy także bogate doświadczenie w organizacji różnoronych przyjęć prywatnych – w gronie rodziny czy przyjaciół. Charakteryzuje nas elastyczność, oryginalność i umiejętność dostosowania się do oczekiwań każdego klienta.

Chętnie służymy naszymi rekomendacjami i proponujemy niestandardowe rozwiązania, tak aby Państwa uroczystość miło zapisała się w pamięci. 

Dodatkowe Informacje

Adres : Austeria
Rychnowo 6b,
14-100 Ostróda

Godziny Otwarcia : Pon – Ndz
07.00 - 21.00

Telefon :
 (89) 64 12 130
+48 798 225 503

Płatność :
Gotówka, BLIK, Karta

Masz Pytania?

Napisz do nas!

Formularz kontaktowy